חובבי מוזיקה מעדיפים להשתמש באוזניות איכותיות בבית כך ששום צליל חוץ לא מונע מהם ליהנות מהרצועות האהובות עליהם. גיימרים מתקדמים מעדיפים גם להשתמש באוזניות קוויות בגודל מלא, מכיוון שמכשירים אלה מכסים לחלוטין את האוריקול, ומנתקים את המשתמש מהעולם החיצון - יש טבילה מוחלטת בעולם הווירטואלי והמשחק האהוב עליכם.
משתמשים שרוצים לדעת את כל התכונות וההבדלים בין דגמי אוזניות מודרניים עם רפידות אוזניים עמידות ורכות, אנו מזמינים אתכם לקרוא בעיון את המאמר שלנו.

תוכן
מהו המכשיר הזה
אוזניות בגודל מלא ומחוברות דרך חוט אמין הן מתנה אידיאלית לחובב מוזיקה למוזיקה, תוכלו להאזין לו בכל עת, לחתוך את הצליל בנפח מלא, אך לא להפריע לעסק שלכם. מאפיין עיצובי - הם מכסים לחלוטין את האוריקול ולא עוברים צלילים חיצוניים.
למוצרים קווית יש חוטים וכריות אוזניים גמישות למדי עם בידוד איכותי מאוד, בנוסף הם יוצרים מרחב נוסף להפצת הצליל ומונע את חדירתו אל מעבר לאוזניות. מוצרים אלה משמשים גם על ידי מעריצים נלהבים של משחקי מחשב.
הבדל באוזניות באוזן
משתמשים רבים מבלבלים בין הגרסה בגודל מלא לבין אוזניות על האוזניים, אך מדובר בדגמים שונים: אפשרות האוזן מכסה רק את האוזן, ואוזניות גדולות עם כריות האוזן הרכות והרחבות למדי מכסים את האוריק, מבודדות אותה לחלוטין מהעולם החיצון. יש גם הבדל גדול בהעתקת צלילים.
אוזניות קטנות ופשוטות מצוידות בקרום שנע תחת השפעת אותות חשמליים מציוד לשחזור קול, כתוצאה מכך נשמע צליל. לאוזניות בגודל מלא יש רמקולים בקוטר גדול המספקים צליל מעולה, כאן נעשה שימוש בעקרון - ככל שהאזור גדול יותר, כך יש לשכפל טוב יותר תדרים נמוכים או בס.
תדרים גבוהים שוררים במוצרי תקורה, ושעתוק הבס גרוע בהרבה. דגמים יקרים בגודל מלא באיכות סאונד עולים בהרבה על אנלוגים אפילו מה נוכל לומר על אפשרות התקורה. חלקם יוצרים את האשליה השלמה של הימצאותם באולם הקונצרטים, אפילו נשמעים כלי נגינה בודדים, ואפקטים קוליים זורמים בצורה חלקה בין אוזניות אחד לשנייה, ומעניקים למאזין הנאה מיוחדת.
עקרון עבודה
בגרסה בגודל מלא משתמשים בפולטים דינמיים עם סליל נע, תכנית הפעולה היא די פשוטה: מגנט מחובר בקפידה לגוף המכשיר, מה שיוצר שדה מגנטי סטטי. בדגמים ברמה בינונית וגבוהה משתמשים במגנטים עם סגסוגת מורכבת: ניאודימיום, ברזל ובור.
זרם חילופין עובר לאורך החוט לאוזניות יחד עם אות קול מודולרי, הסליל נמצא בשדה מגנטי סטטי, שמשתנה כאשר האות עובר מהחוט. האינטראקציה בין השדות המגנטיים של המגנט והסליל גורמת לו לנוע ותנועתו גורמת מייד לרטטת הממברנה, שאנו תופסים כצליל.
עבור גרסאות בגודל מלא, הממברנות עשויות מילאר, תאית, כיום הטכנולוגיה לייצור כה דקים ובו בזמן שופרה מוצרים עמידים מאוד, והם עשויים טיטניום. ככל שחומר הממברנה טוב יותר, כך הוא משדר רעידות קול טוב יותר, והמשתמש נהנה מצליל באיכות גבוהה.
מאפיינים
מלכתחילה הוא מאפיין תדר האמפליטודה (AFC) - פרמטר זה אינו מצוין על הקופסאות, אך איתו מתחילים המאפיינים העיקריים של כל דגם של אוזניות. אם לא נכנסים לפרטים, אז זו התלות של הנפח בתדר הצליל, תגובת התדר שלהם נלקחת על ידי מאפייני התדר, לפיהם רבים קובעים את איכות המוצר, ערך זה מראה גם על האיזון הטונאלי. גבולות הטווח הם הירידה בתגובת התדרים של המינימום והמקסימום.
טווח התדרים המועברים הוא 20-20 אלף הרץ, חלק מהיצרנים מצביעים על התפשטות רחבה יותר, אבל זה שיווק, רבותיי: אדם לא יכול לשמוע צלילים גבוהים יותר, זה מנת חלקם של בעלי החיים והדולפינים - אוכלוסיה סבירה של הימים. עם הגיל, השמיעה נעשית גרועה יותר, אך אנשים מבוגרים שומעים בס כמו גם צעירים.
עכבה או התנגדות נומינלית בכניסה למוצר, רבים קובעים את עוצמת הקול על ידי פרמטר זה, אך זה שגוי מיסודה - הוא מושפע יותר מהרגישות יחד עם התנגדות. אוזניות ניידות הן בעלות התנגדות של עד 100 אוהם.
הקריטריון המסובך ביותר הוא רגישות, זה בדרך כלל מצוין ביחס לכוח של dB / mW, אך עדיף לקחת מתגובת התדרים ביחס של dB / V. אחד התקנים אומר שהוא נלקח על 1 קילו הרץ, השני נמדד ב- Hz. אין כאן תקן, לכן אל תסתמכו על 100% לפרמטר זה.
קריטריונים לבחירה
הגורמים העיקריים הם:
- המסה של המוצר - ככל שהם קלילים יותר תוכלו להישאר בהם, אם כי כיום היצרנים מייצרים סרט ראש מיוחד שאינו לוחץ, ומסת המוצר כמעט ולא מורגשת.
- אפשרות בגודל מלא או חשבונית. מומחים נותנים עדיפות לאפשרות הראשונה, שיש לה יתרונות כאלה:
- תקן איכותי וקול;
- נוחות האזנה ייחודית;
- איכות החומרים;
- מיקום סרט נוח.
הספקנים מתלוננים על הבנייה המסיבית, אך מוצרים עם אוזניות מתקפלות כבר יצאו לאור.
- סוג פתוח או סגור. סגור משמש בעיקר על ידי אנשי מקצוע, אך האפשרות השנייה אהובה על חובבי מוזיקה, גיימרים ומשתמשים, שלגביהם חשוב במיוחד שיהיה להם צליל איכותי.
- לאוהבי מוזיקה מנוסים מומלץ לבחור אוזניות לאיכות צליל.
- מגוון רחב של 19-21943 הרץ ורגישות גבוהה הם מכשירים טובים שיעניקו לך הנאה רבה.
כל צרכן עושה בחירה בהתבסס על העדפות אישיות, ומומחים לפני כן ממליצים ללמוד היטב את סקירת הדגמים הטובים ביותר או הדירוג שלהם בשנה האחרונה.
האוזניות הטובות ביותר בגודל מלא - 10 המובילות לשנת 2019
Sony MDR-7506

- חומרים בעלי חוזק גבוה;
- איכות כבל החיבור;
- תקופת הפעולה היא יותר מחמש שנים;
- משקל נמוך;
- מידות קומפקטיות, מופחתות משמעותית בעת הקיפול;
- בידוד רעש מלא;
- פירוט מעולה ואיזון תדרים.
- חסרונות: לא זוהה.
העלות הממוצעת היא 6 510 ₽, גרסה בגודל מלא מהסוג הסגור, עכבה של 63 אוהם, קוטר ממברנה של 40 מ"מ, חיבור באמצעות שקע 3.5 מ"מ (מיני ג'ק), רגישות של 106 dB ועיצוב מתקפל. הפקה יפן.
Beyerdynamic DT 770 Pro (80 אוהם)

- צליל גבישי באיכות מעולה;
- הבס כל כך חזק שהוא מדגדג את הקרומים;
- אין עיוות בצליל הספק גבוה;
- רפידות אוזניים קטיפיות רכות;
- סרט הגימור לא לוחץ;
- חוט מעוות לספירלה באורך אופטימלי;
- אמינות גבוהה ואיכות חומרים.
- רגישות חזקה לאיכות ההקלטה;
- הכבל אינו מתנתק.
אוזניות סגורות לאולפנים במחיר של 11.38 אלף רובל, רגישות 96 dB, בידוד 18 dB, התנגדות 80 אוהם, משקל 270 גרם, לחץ סרט 3.5 N, כבל מעוות 3 מ ', שקע סטריאו מצופה זהב, יש מתאם ל 6 , 35 מ"מ.היצרן גרמניה.
Sennheiser Momentum 2.0 Over-Ear (M2 AEi)

- הרכבה באיכות גבוהה;
- חומרים טובים;
- רפידות אוזניים נוחות - עור אמיתי;
- בידוד רעש הגון;
- עיצוב מסוגנן;
- סרט הגימור יושב חזק ולא מתנדנד בזמן תנועה.
- שריקת רוח נשמעת ברחוב;
- איכות כבל.
אוזניות מסוג סגור בעלות ממוצעת של 13.8 אלף ₽ מצוידות במיקרופון, עכבה של 18 אוהם, רגישות של 113 dB, תמיכה לאייפון, עיצוב מסוג מתקפל. אורך הכבל הניתן להסרה הוא 1.4 מ 'בלבד, בקרת הפעלה ידנית - 3 מקשים. משקל 249 גרם, אחריות לשנתיים, יצרן סין.
האזנה מוקדית

- איכות בנייה גבוהה;
- צליל בהירות מדהים עם פירוט;
- עיצוב טוב;
- ניהול נוח;
- מיקרופון רגיש.
- ציוד לא מספיק;
- תיק קטן להובלה.
>
אוזניות כיסוי עם מיקרופון במחיר ממוצע של 9.99 אלף רובל, משקל 273 גרם, מידות 239x212x111 מ"מ, 32 אוהם, 122 dB / V, כבל 1.4 מ ', יצרנית צרפת.
טכניקה RP-DJ1210

- צליל מאוזן;
- העיצוב נראה יקר ובצליל;
- הרכבה באיכות גבוהה;
- בידוד רעש מעולה;
- יכולת עומס יתר גבוהה.
- לחץ על האוזניים.
אוזניות עם כריות אוזניים המותאמות עבורך בעלות ממוצעת של 8,490 ₽, כבל מסוג מעוות של 3 מ ', רמקולים 41 מ"מ, עם פרמטרים רגישות של 106 dB / mW, תדר של 5 הרץ -30 קילו-הרץ, הספק סמלי של 200 מגוואט, עכבה של 30 אוהם. חברת היצרן פנסוניק, יפן.
אוזניות גדולות בתקציב מלא
פיליפס SHP1900

- האפשרות הטובה ביותר למודל תקציב;
- איכות בנייה טובה וחומרים;
- לשבת בצורה מושלמת על הראש;
- אל תשפשף את העורקים;
- איזון טוב של תדרים נמוכים וגבוהים;
- עמידות (נקנתה בשנת 2008).
- בידוד רעש רע.
אוזניות בגודל מלא בגודל פתוח במחיר ממוצע של 790 ₽, 32 אוהם, מגנטים neodymium, רגישות 98 dB, משקל 100 גרם, אחריות עד שנה, שנעשו ברישיון מהולנד במפעלים סיניים.
סנהייזר HD 201

- אמינות בלתי ניתנת להפרעה;
- נוח ללבישה;
- איכות בנייה בגובה;
- פלסטיק באיכות מעולה;
- איזון טוב של תדרים.
- בידוד רעש רע.
סוג המסך הוא מוצר דינמי, העלות הממוצעת היא 1 400 רובל, 21-18 אלף הרץ, עד 24 אוהם, רגישות 108 dB, מקדם הרמוני 0.7%, משקל 165 גרם. חיבור כבלים דו כיווני, תוצרת סין.
פישר מלכת רשע

- צליל ברור;
- תדרים נמוכים עסיסיים ללא עיוות;
- עיצוב מקורי, יעיל;
- חומרים באיכות גבוהה;
- בידוד קול מעולה;
- הצוואר אינו כואב משימוש ארוך, האוזניים אינן מזיעות.
- החומר של רפידות האוזניים יהיה רך יותר.
אוזניות מסוגות סגורות בעיצוב רוסי עולות החל מ 1900 ₽, עכבה 40 אוהם, רגישות 101 dB, קוטר הממברנה 40 מ"מ, שקע מיני 3.5 מ"מ, אורך חוט 2 מ ', עיצוב מתקפל.
ריטמיקס rh-510

- מראה הגון;
- הרכבה באיכות גבוהה;
- בידוד קול טוב;
- איזון קול הגון;
- חוט חזק, לא מסתבך;
- מחיר מתאים למודל תקציב.
- האוזניים מתעייפות ומזיעות במהירות.
מוצר צג, העלות הממוצעת היא 1,400 רובל, התדר הוא 14-22 אלף הרץ, ההתנגדות היא 32 אוהם, הרגישות היא 108 אוהם, החוט הניתן הוא 3 מ '. קוטר הממברנה הוא 38 מ"מ, המתאם למחבר 6.3 כלול, מיוצר בסין.
Axelvox HD272

- צליל באיכות גבוהה;
- מגוון רחב של תדרים;
- בנייה איתנה;
- אמינות;
- תמורה טובה לכסף;
- בידוד רעש הגון.
- רפידות אוזניים מעור.
דגם לאנשי מקצוע עם מחיר ממוצע של 2 820 ₽, ציוד: שני כבלים, מתאמים בגודל 3.5 ו 6.3 מ"מ, מהדק כבלים, עכבה 30 אוהם, רגישות 98 dB / mW, קוטר הממברנה 50 מ"מ, משקל 235 גרם.
מסקנות
היצרנים מייצרים מגוון רחב של אוזניות בגודל מלא לחובבי המוסיקה, המעריצים להירגע ליד המחשב, צוללים לחלוטין בעולם הווירטואלי. המאפיינים זהים בערך, אך העלות גורמת לך לתהות למי להעדיף - חברה ידועה או פיתוחים מקומיים מתקדמים. כל משתמש פותר את הבעיה בדרכו שלו.
![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() |
|
| כותרת | Sony MDR-7506 | Beyerdynamic DT 770 Pro (80 אוהם) | Sennheiser Momentum 2.0 Over-Ear (M2 AEi) | האזנה מוקדית | טכניקה RP-DJ1210 | פיליפס SHP1900 | סנהייזר HD 201 | פישר מלכת רשע | ריטמיקס rh-510 | Axelvox HD272 |
| טווח תגובת תדרים | 10 - 20,000 הרץ | 5 - 35000 הרץ | 16 - 22000 הרץ | 15 - 22000 הרץ | 5 - 30000 הרץ | 20 - 20,000 הרץ | 21 - 18000 הרץ | 20 - 20,000 הרץ | 14 - 22000 הרץ | 10 - 30000 הרץ |
| רגישות | 106 dB | 96 dB | 113 dB | 122 dB | 106 dB | 98 dB | 108 dB | 101 dB | 108 dB | 98 dB |
| עכבה | 63 אוהם | 80 אוהם | 18 אוהם | 32 אוהם | 32 אוהם | 32 אוהם | 24 אוהם | 40 אוהם | 32 אוהם | 56 אוהם |
| משקל | 261 גרם | 270 גרם | - | 273 גרם | 230 גרם | 200 גרם | 165 גרם | - | 280 גרם | 235 גרם |
| קוטר הממברנה | 40 מ"מ | - | - | 40 מ"מ | 41 מ"מ | 40 מ"מ | - | 40 מ"מ | 38 מ"מ | 50 מ"מ |
| מחיר | מ 6800 לשפשף. | מ- 11300 לשפשף. | מ 10850 לשפשף. | מ 7400 לשפשף. | מ 7950 לשפשף. | מ 650 לשפשף. | מ 1400 לשפשף. | משנת 1750 לשפשף. | מ 1400 לשפשף. | מ 2500 לשפשף. |















