"איך לבחור מדפסת צבעונית לבית שלך?" היא שאלה שעולה באופן הגיוני עבור כל קונה פוטנציאלי של טכנולוגיית הדפסה. בגלל מגוון הדגמים הרחב שמציעים יצרנים מודרניים, אימוץ החלטה כזו אכן יכול לגרום לקשיים מסוימים. היום נספר לכם איזה מכשיר יהיה אידיאלי לשימוש בבית, כמו כן נספק סקירה של המאפיינים הטכניים של הדגמים המובילים הכלולים בדירוג הגאדג'טים הטובים ביותר להדפסה בבית, על סמך הנתונים משנת 2019.

תוכן
- 1 על מוצר
- 2 איך לבחור
- 3 הדגמים הטובים ביותר
- 3.1 Canon PIXMA iP2840
- 3.2 Canon PIXMA TS304
- 3.3 HP Officejet Pro 6230 ePrinter
- 3.4 Canon i-sensys lbp7018c
- 3.5 KYOCERA ECOSYS P5021cdn
- 3.6 Canon i-sensys lbp7010c
- 3.7 Epson Stylus Photo 1500W
- 3.8 Canon imagePROGRAF iPF685
- 3.9 Epson WorkForce WF-7110DTW
- 3.10 Xerox Phaser 6020
- 3.11 האח HL-3170CDW
- 3.12 OKI C332dn
על מוצר
משתמש פוטנציאלי במדפסת צבעונית, אשר ינתח את מגוון הציוד המוצג לפני הרכישה, יוכל להבחין בנוכחותם של מספר סוגים של מכשירים ל"העתקה "צבעונית של תמונת מחשב על נייר:
- הזרקת דיו. עיקרון הפעולה של מדפסות מסוג זה הוא ליצור תמונת "פלט" באמצעות נקודות המודפסות במטריקס מיוחד עם דיו נוזלי. היתרון העיקרי הוא עלות סבירה ומגוון רחב של דגמים מודרניים הנבדלים זה מזה הן בעיצוב והן בפונקציונליות האופציונאלית. החיסרון העיקרי הוא מהירות ההדפסה הנמוכה הן בשחור לבן והן בצבע.
- CISS. עיקרון הפעולה הוא אספקת דיו אוטומטית רציפה באמצעות צינורות שעוצבו במיוחד בעיצוב המדפסת. היתרון העיקרי הוא חיסכון בעלויות בתחזוקת המכשיר ובמיוחד החלפת מחסניות. החיסרון העיקרי הוא המספר המצומצם של דגמים שיש להם אפשרות מובנית CISS.
- לייזר עקרון הפעולה: קרן הלייזר מאירה נקודות ספציפיות היוצרות את התמונה "ביציאה", וחלקיקי טונר קטנים, אשר לאחר מכן נופלים על התמונה המתקבלת, "נדבקים" באופן בלעדי לחלקיקים הטעונים, "בלוקים" בלייזר. היתרון העיקרי הוא מהירות הדפסה גבוהה; החיסרון העיקרי הוא "רבייה" לא מדויקת של צבע.
- נורת לד. עיקרון הפעולה זהה למדפסת לייזר, למעט מקור אור (במקרה זה, סדרת נוריות לד במקום לייזר). היתרון העיקרי הוא האיכות הגבוהה של התמונות שהתקבלו "פלט"; החיסרון העיקרי הוא העלות הגבוהה של המכשיר בשוק המודרני.
איך לבחור
בבחירת מכשיר איכותי באמת להדפסה ביתית, רצוי לקחת בחשבון את הקריטריונים הבאים כקובעים:
- מקום השימוש (אופטימלי עבור דיו ביתי או CISS);
- "פלט" באיכות הדפסה (באופן אופטימלי - 1200 או 2400 פיקסלים לאינץ ');
- תפוקה מקסימאלית (ככל שמחוון זה גבוה יותר, כך טוב יותר, בממוצע - 15-20 עמודים לדקה);
- מספר הצבעים המשמשים ל"השמעה "של הקובץ האלקטרוני על נייר (באופן אידיאלי לפחות 5);
- קיבולת זיכרון פונקציונאלית (באופן אופטימלי - 512 מגה-בתים ומעלה).
למעין שיטתיות של הנתונים לעיל באיזה מכשיר מתאים ביותר להדפסת מסמכים, תמונות, תמונות וכדומה בבית, רצוי שמשתמש פוטנציאלי במדפסת צבעונית טובה יש לשים לב לרשימה הבאה של דגמי הגאדג'טים המובילים של פלח זה.
הדגמים הטובים ביותר
Canon PIXMA iP2840

- קומפקטי
- הדפסה מהירה על מגוון רחב של מדיות
- הדפסה באיכות גבוהה
- תאימות מלאה לרוב מערכת ההפעלה
- עלות מחסנית
- אין מצב הדפסה ללא שוליים
- מחסניות בעלות קיבולת נמוכה כלולות
- דלפק עמודים, מה שמאפשר לרכוש מחסניות חדשות
מדפסת זו מתאימה למי שאינו זקוק למספר רב של הדפסים, אך יחד עם זאת - המדפסת עובדת לפחות פעם בשלושה ימים. לדגם כל החסרונות של התקני הזרקת דיו בצורה של חרירי ייבוש.מילוי אינסופי של המחסנית בשיטות מלאכותיות נכשל גם כן - הדלפק של העמודים המודפסים יחסום את העבודה עד להחלפת יחידת הדיו. אם החסרונות הללו אינם מכריעים, הדגם יראה מהירות מצויינת, איכות הדפסה וחוסר יומרות בשימוש.
Canon PIXMA TS304

- קומפקטי
- רעש נמוך
- מהירות הדפסה גבוהה
- תוכנה רב תכליתית
- חיבור אלחוטי
- חיבור לאינטרנט
- עלות מחסנית
- כדי לעבוד עם סמארטפון וממשק רשת - אתה צריך תוכנה נפרדת
- טכנולוגיה אלחוטית מלאה עם חיבור למכשירי אנדרואיד
Canon PIXMA TS304 נראה כמו הדגם המושלם לשימוש ביתי. זה מהיר, שיהיה בידי סטודנטים שמדפיסים לא מעט. הטכנולוגיה האלחוטית אינה מיועדת למספר גדול של משתמשים במקביל, ולכן המשרד עלול להיתקל בקשיים. בבית, אם עלות מחסניות חדשות (בחבילת המסירה - בדיקות, קיבולת נמוכה) אינה מפחידה את המדפסת, המדפסת תציג את איכות ההדפסה המרבית, כולל במצב ללא גבולות.
HP Officejet Pro 6230 ePrinter

- כמעט ולא נדרשת התקנה
- אין בעיות בהדפסה בפרוטוקולים אלחוטיים
- שימוש חסכוני בצבע
- רעש נמוך
- בעיות בעת החלפת מחסניות, הגנה אלקטרונית, כריכה לאזור המדפסת
- עיבוד עבודה ארוך
- היעדרות מוחלטת של תיקון אחרי אחריות
- בהשוואה למתחרים - איכות הדפסה ירודה
מודל זה הוא יחידה אמינה ונטולת יומרות למדי. הוא לא ייצר בעיות אלא אם תשאל אותו הרבה. עם זאת, עליך להזמין את הדגם מספקים מורשים, מכיוון ש- HP אינה מספקת אפשרות לתיקון לאחר אחריות עבור יחידה זו.
Canon i-sensys lbp7018c

- שיטת הדפסה בשימוש: לייזר
- צריכת חשמל: 868 W
- עמודים מקסימליים בחודש שימוש: 15,000
- פורמט: A4
- מספר הצבעים המשמשים בהדפסה: 4
- פרודוקטיביות מרבית: משקל / סיבוב - 16 עמודים לדקה; צבע - 4 עמודים לדקה
- זמן חימום משוער: 66 שניות
- מספר המחסניות: 4
- קיבולת זיכרון פונקציונלית: 16 ג'יגה-בייט
- אפשרויות נוספות: USB0; גדלי מדיה עד 216x355 מ"מ; שפת מדפסת CAPT (טכנולוגיית הדפסה מתקדמת של Canon)
- עלות סבירה לא רק למכשיר עצמו, אלא גם למוצרים מתכלים שלו
- גודל קומפקטי של הגוף העיקרי
- רעש נמוך שנוצר ישירות במהלך ההדפסה
- לא מספיק הדפסה "צבעונית" במהירות גבוהה
- לבנות איכות הן של המכשיר עצמו והן של אלמנטים פונקציונליים בודדים
- מגוון מצומצם של צבעים המשמשים
מומלץ לבחור בדגם זה של ציוד להדפסת לייזר לשימושו במשרד קטן או בבית, וזאת בשל העלות הסבירה והגודל הקומפקטי של המדפסת, אשר הופכים את הגאדג'ט המדובר לנגיש לרוב המוחלט של המשתמשים הפוטנציאליים במכשירים בקטע זה.
KYOCERA ECOSYS P5021cdn

- שיטת הדפסה בשימוש: לייזר
- עמודים מקסימליים בחודש שימוש: 30,000
- פורמט: A4
- מספר הצבעים ששימשו ביצירה: 4
- פרודוקטיביות מרבית: משקל / שעה - 21 עמודים לדקה; צבע - 21 עמודים לדקה
- זמן חימום משוער: 32 שניות
- מספר המחסניות: 4
- קיבולת זיכרון פונקציונלית: 512 מגה בייט
- אפשרויות נוספות: הדפסה דו-צדדית אוטומטית; היכולת לשלוח תמונות באמצעות דואר אלקטרוני; USB0; אתרנט (RJ-45); תמיכה ב- AirPrint קורא כרטיסים; פונקצית הדפסה ישירה; תמיכה ב- PostScript
- היכולת לעבוד עם המדפסת "דרך הרשת"
- רמת ביצועים גבוהה
- הדפסה באיכות גבוהה
- מחיר גבוה של מחסניות מקוריות בהשוואה למכשירים דומים
- מראה פרימיטיבי
- חומר מקרה
עדיף לקנות מדפסת כזו למי שמבין כי מכשיר איכותי אינו יכול להיות זול.היחס האידיאלי בין מחיר ואיכות הטכנולוגיה המדוברת, מבטיח ללקוח פוטנציאלי איכות הדפסה גבוהה "ביציאה" יחד עם עלות מקובלת של אלמנטים פונקציונליים, לא ישאיר אדיש אפילו למשתמש התובעני ביותר.
Canon i-sensys lbp7010c

- שיטת הדפסה בשימוש: לייזר
- צריכת חשמל: 868 W
- עמודים מקסימליים בחודש שימוש: 15,000
- פורמט: A4
- מספר הצבעים ששימשו ביצירה: 4
- פרודוקטיביות מרבית: משקל / סיבוב - 16 עמודים לדקה; צבע - 4 עמודים לדקה
- זמן חימום משוער: 66 שניות
- מספר המחסניות: 4
- קיבולת זיכרון פונקציונלית: 16 מגהבייט
- אפשרויות נוספות: USB0; גדלי מדיה עד 216x355 מ"מ; שפת מדפסת CAPT (טכנולוגיית הדפסה מתקדמת של Canon)
- קלות הטיפול והשימוש במכשיר
- איכות הדפסה מקובלת
- מידות קומפקטיות של הגוף העיקרי של המכשיר
- עלות גבוהה של מוצרים מתכלים
- טווח מספיק של "צבעים" משומשים להדפסת צילומי צבע
- חוסר יכולת לעבוד באמצעות Wi Fi או יציאת אתרנט
דגם מדפסת הצבעים הנחשבת מתאים ביותר לשימושו בבית, בשל המספר המצומצם של הממשקים, המתוזז על ידי איכות טובה הן בהדפסות צבעוניות והן בשחור לבן.
Epson Stylus Photo 1500W

- שיטת הדפסה משומשת: הזרקת דיו פיזואלקטרית
- צריכת חשמל: 18 וואט
- פורמטים "תואמים" להפעלת נייר נכונה: כרטיסים, שקפים, תוויות, נייר צילום, CD / DVD, נייר מבריק, מעטפות, נייר מט
- פורמט: A3
- מספר הצבעים בשימוש: 6
- פרודוקטיביות מרבית: משקל / סיבוב - 16 עמודים לדקה; צבע - 16 עמודים לדקה
- זמן חימום משוער: 45 שניות
- מספר המחסניות: 6
- האינדיקטור ל"רעש "בפעולה: 35 dB
- אפשרויות נוספות: פונקציית הדפסת תמונות; היכולת להדפיס ללא גבולות; Wi-Fi, 802.11n, USB0
- איכות הדפסה גבוהה
- קלות שימוש, צוין אפילו על ידי משתמשים מתחילים של ציוד דומה
- לבנות את איכות המכשיר ואת האלמנטים התפקודיים האישיים שלו
- עלות גבוהה של אספקה מקורית
- היעדר תצוגה פונקציונלית
- כבל USB אינו מסופק כסטנדרט מהיצרן
מדפסת איכותית המסוגלת לא רק להדפיס מסמכים רגילים, אלא גם "לשכפל" צילומים, כמו גם תמונות אחרות, הדורשת דיוק גבוה בהעברת מכלול הצבעים המקורי על הנייר.
Canon imagePROGRAF iPF685

- שיטת הדפסה בשימוש: הזרקת דיו
- צריכת חשמל: 140 וואט
- גדלי נייר תואמים: שקפים, נייר צילום, נייר מבריק, נייר מט, גליל
- פורמט: A1
- כמות הזיכרון הפנימי: 256 מגה בייט
- מספר הצבעים ששימשו בעבודה: 5
- זמן חימום משוער: 45 שניות
- מספר המחסניות: 5
- האינדיקטור ל"רעש "בפעולה: 47 dB
- אפשרויות נוספות: פונקציית הדפסת תמונות; היכולת להדפיס ללא גבולות; יציאת אתרנט; USB0
- איכות הדפסה גבוהה גם בהשוואה לטכנולוגיה באותה קטגוריית מחירים
- "תאימות" עם כל סוג נייר להדפסה עליו
- גודל קומפקטי למכשיר הקטע שלו
- זמן הדפסה ארוך
- העלות הגבוהה של המכשיר עצמו וגם של חומרים מתכלים "מקוריים"
- הצורך לשלוט במיומנויות מיוחדות בכדי לנצל באופן מלא את דגם המדפסת המדובר
"נציג" אמין של ציוד הדפסה, בגלל גודלו הקומפקטי, יכול להתאים אפילו בדירה ממוצעת, לאחר ש"ארגן "בנוכחותו חברה מקצועית העוסקת בהדפסת קבצים שונים בבית.
Epson WorkForce WF-7110DTW

- שיטת הדפסה משומשת: הזרקת דיו פיזואלקטרית
- ביצועי מדפסת מקסימליים בחודש שימוש: 20,000 עמודים
- תפוקה מקסימאלית: משקל / משקל - 18 עמודים לדקה; צבע - 10 עמודים לדקה
- צריכת חשמל: 5.8 וואט
- תבניות נייר "תואמות": כרטיסים, שקפים, מדבקות, נייר צילום, נייר מבריק, מעטפות, נייר מט
- פורמט: A3
- כמות הזיכרון הפנימי: 256 מגה בייט
- מספר הצבעים בשימוש: 4
- זמן חימום משוער: 45 שניות
- מספר המחסניות: 5
- אפשרויות נוספות: הדפסה דו צדדית; פונקצית הדפסת תמונות; אתרנט (RJ-45), Wi-Fi; 802.11n; USB 2.0 תמיכה ב- AirPrint
- אפשרות הדפסת דופלקס אוטומטית זמינה (דופלקס)
- LCD מובנה
- תקופת אחריות "מורחבת"
- העלות הגבוהה של "מתכלים" מקוריים
- אישורים במקומות מסוימים במכשיר
- מידות מגושמות של עיצוב המדפסת עצמה
מדפסת הזרקת דיו איכותית, למרות עלותה הסבירה, אינה נחותה במאפיינים טכניים לעומת אנלוגים יקרים שהוצגו על ידי יצרני ציוד הדפסה מודרניים.
Xerox Phaser 6020

- שיטת הדפסה משומשת: LED
- ביצועי מדפסת מקסימליים בחודש שימוש: 30,000 עמודים
- פרודוקטיביות מקסימאלית: משקל / w - 12 עמודים לדקה; צבע - 10 עמודים לדקה
- צריכת חשמל: 220 וואט
- תבניות נייר "תואמות": כרטיסים, תוויות, נייר מבריק, מעטפות, נייר מט
- פורמט: A4
- כמות הזיכרון הפנימי: 128 מגה בייט
- מספר הצבעים בשימוש: 4
- זמן חימום משוער: 50 שניות
- מספר המחסניות: 4
- אפשרויות נוספות: Wi-Fi; 802.11n; USB 2.0 תמיכה ב- AirPrint
- מידות עיצוב קומפקטיות
- אפשרות להשתמש במוצרי צריכה "לא מקוריים"
- תוכנה לא מושלמת
- עלות גבוהה של מוצרים מתכלים מקוריים
- קשיים טכנולוגיים באיתור אוטומטי של גודל הנייר
- חומר וצבע בלתי מעשי של מארז המדפסת
מדפסת לד אמינה המסוגלת לספק למשתמשים שלה הדפסה באיכות גבוהה בבית עם צריכת חשמל מתונה, המהווה יתרון משמעותי של דגם זה על פני טכנולוגיה דומה בסגמנט זה.
האח HL-3170CDW

- שיטת הדפסה משומשת: LED
- ביצועי מדפסת מקסימליים בחודש שימוש: 30,000 עמודים
- פרודוקטיביות מקסימאלית: סה"כ - 22 עמודים לדקה; צבע - 22 עמודים לדקה
- צריכת חשמל: 380 וואט
- תבניות נייר "תואמות": כרטיסים, שקפים, מדבקות, נייר מבריק, מעטפות, נייר מט
- פורמט: A4
- כמות הזיכרון הפנימי: 128 מגה בייט
- מספר הצבעים בשימוש: 4
- זמן חימום משוער: 50 שניות
- מספר המחסניות: 4
- אפשרויות נוספות: יציאת אתרנט; אינטרנט אלחוטי 802.11n; USB 2.0 תמיכה ב- AirPrint תמיכה ב- PostScript
- פשטות התקנת המדפסת והשימוש בה נוסף
- עלות סבירה
- תפוקה באיכות גבוהה
- רמת רעש גבוהה שנוצרת כאשר המדפסת "מתחממת"
- "חסימת נייר" כשהוא מתקבל על ידי המכשיר ממגש מיוחד
- מידות מגושמות של המכשיר
גרסה טובה של המדפסת לשימוש ביתי, אידיאלית עבור אנשים שלא רוצים לשלם יותר מדי עבור מותג "hyped" או קבוצה של פונקציות "מיוחדות" המשמשות לעתים רחוקות מאוד.
OKI C332dn

- שיטת הדפסה משומשת: LED
- ביצועי מדפסת מקסימליים בחודש שימוש: 45,000 עמודים
- זמן חימום: 60 ש '
- תפוקה מקסימאלית: משקל / סיבוב - 30 עמודים לדקה; צבע - 26 עמודים לדקה
- צריכת חשמל: 1170 W
- תבניות נייר "תואמות": כרטיסים, שקפים, מדבקות, נייר מבריק, מעטפות, נייר מט
- פורמט: A4
- כמות הזיכרון הפנימי: 1024 מגה בייט
- מספר הצבעים בשימוש: 4
- זמן חימום משוער: 50 שניות
- מספר המחסניות: 4
- אפשרויות נוספות: פונקצית דופלקס; יציאת אתרנט; USB 2.0 תמיכה ב- AirPrint תמיכה ב- PostScript
- איכות הדפסה גבוהה
- מדפסת בעלת ביצועים גבוהים
- עלות סבירה
- זמן רב של "התחממות"
- רמת רעש גבוהה במהלך פעולה ישירה של המכשיר
- חוסר מודול Wi Fi
גרסה בעלות נמוכה של מדפסת LED שיכולה לספק את הרוב המכריע של צרכי המשתמש עקב הדפסה באיכות גבוהה והפרודוקטיביות הגבוהה שלה.
בהתחשב במאפיינים של סוגים שונים של מדפסות צבעוניות, על הקונה לנסח נכונה את צרכיו העיקריים לפני שהוא מקבל החלטה סופית לגבי רכישת דגם מסוים של מכשיר הדפסה. המידע לעיל יסייע למשתמש פוטנציאלי בטכנולוגיה של הסגמנט המדובר לבצע את הבחירה הנכונה ולא להתחרט עליה בעתיד.